Kağıthane Cad. Bahtiyar Sk. No:63 Çağlayan - Kağıthane / İstanbul +90 212 222 42 30 / +90 212 222 41 74 info@isilplastik.com

Değerlerimiz

Firmamız hakkında genel bilgilendirme

MÜŞTERİ ve İŞ ORTAKLARIMIZ

  • Müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, tecrübe, bilgi ve yeteneklerimizi katma değer yaratan faaliyetlerde kullanmak suretiyle tedarik zincirinin en rekabetçi ve vazgeçilmez parçası olmak.

ÇALIŞANLARIMIZ

  • Varlığımızın temel yapı taşı olan çalışanlarımızın yetenek, bilgi ve potansiyellerini keşfetmek ve bunları geliştirmek için olanaklar sağlamak suretiyle yardımcı olmak, her birini organizasyonumuzun önemli bir parçası haline getirmek.

ÇEVRE DUYARLILIĞI

  • İş kapsamımızla ilgili yasal yükümlülüklere uymak, kirliliğin önlenmesi için atık miktarını azaltmak ve / veya geri dönüşümlerini sağlamak için projeler geliştirmek, çevre amaç ve hedeflerini tespit ederek, şirketin çevre performansını iyileştirmek, çevre politikası ve ilgili konularda çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve taşeronlarımızın bilincini arttırmak, doğal kaynak tüketimlerimizi azaltmak.

SÜREKLİ İYİLŞTİRME

  • Süreçler içindeki problemlerin mümkün olan en düşük seviyede tespit edilmesini sağlayacak etkin bir üretim alanı organizasyonu oluşturmak ve yine en düşük seviyede oluşturulacak olan Aksiyon planları ile problemleri çözerek sürekli iyileştirmeyi süreçlerin ve şirketin ayrılmaz bir parçası haline getirmek.

TEDARİKÇİLERİMİZ

  • Tedarikçilerimizle standartlar ve şartnamelerin belirlediği çerçeve içinde karşılıklı işbirliği ve güvene dayalı ilişkiler kurulması yöntemiyle maliyetlerinde avantaj sağlamak. Tedarikçileri üretimin mümkün olan en erken safhasına projeye dahil ederek farkındalık seviyelerinin artmasını sağlamak ve bu suretle olası problemleri önceden tespit etmek.