Kağıthane Cad. Bahtiyar Sk. No:63 Çağlayan - Kağıthane / İstanbul +90 212 222 42 30 / +90 212 222 41 74 info@isilplastik.com

Politikamız

Firmamız hakkında genel bilgilendirme

KALİTE POLİTİKAMIZ

Zaman içerisinde kazanılan profesyonellik ve hassasiyet, üretimlerimize dikkat etmekle kalmayıp , sürekli bir kalite ve güvenlik için malzeme seçimine, üretimin her aşamasında da aynı hassasiyetimizi göstermekteyiz.

Ürünün belli başlı parçalarının geri dönüşümünü kolaylaştıran ürün gruplandırmaları oluşturarak üretim süreçleri bu temelde tanımlanmıştır. Plastik malzemeli tüm kısımların yeniden kullanımlarını yeniden gözden geçirerek ayrıştırmaktayız.

Işıl Plastik ürünleri yasalara ve çevre yönetmeliklerine uygunluğu garanti eder, üretim faaliyetlerinin ekolojik anlamda doğru şekilde yürütülmelerini sağlar ve çevre iyileştirme programları uygular.


MİSYON

  • Tecrübe, bilgi ve yeteneklerimizi rekabetçilik paydası altında müşterilerimize sunmak vasıtasıyla yüksek hassasiyet ve teknik yeterlilik isteyen parça ve montajlı komponentlerin tedariğinde çözüm ortağı olmak.

VİZYON

  • Toplum ve çevreye karşı duyarlılığımızı unutmaksızın yenilikçi ve akılcı teknolojileri o günün modern üretim teknolojileri ile birlikte kullanmak suretiyle kısa süre içinde Otomotiv sektöründe gerek yurtiçinde ve gerekse yurt dışında aranılan , lider firma hüviyeti kazanmak.